Шта је, бре, ово?! Блокадери, па где их налазите (ВИДЕО)

24 sedam

16. 02. 2026. у 15:12

Насилници немају границу нити срама само да оборе председника Александра Вучића.

Шта је, бре, ово?! Блокадери, па где их налазите (ВИДЕО)

Foto: Printskrin

Насилници немају границу и не бирају ни људе ни средстава само да би оборили председника Александра Вучића и ослабили државу Србију.

На њиховим скуповима, пред шачицом окупљених увек неко покушава, без срама, да им се обрати и објасни како би требало да сруше уставни поредак. О детаљима њиховог вокабулара и насилних порука не треба улазити.

Зато се, по ко зна који пут, издвојио још један говорник из те "масе". Свако слово даље били би сувишно и ишло би у прилог рушитеља наше Србије.

Зато, Србијо, погледај (или боље речено послушај) снимак КЛИКОМ ОВДЕ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!

10. 03. 2026. у 18:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (11)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена