РАСКОЛ БЛОКАДЕРА СВЕ ДУБЉИ! Смиљан Бањац: Србија да се спреми за гулаг кад победе блокадери са факултета (ФОТО)

В.Н.

13. 02. 2026. у 22:03

РАСКОЛ и свађе међу блокадерима не престају!

РАСКОЛ БЛОКАДЕРА СВЕ ДУБЉИ! Смиљан Бањац: Србија да се спреми за гулаг кад победе блокадери са факултета (ФОТО)

Фото: Икс

Блокадер Смиљан Бањац поручио је тако на друштвеној мрежи Иск да Србија треба да се спреми за гулаг кад победе блокадери са факултета!

"Ауууу, стигла у Ваљево 'крстача' од 3 метра, срБска застава и огромни Хесус да фрћкавом косом. Сви се са студентима грле и љубе, зараза је неминовна! Готови смо, поцркаћемо у сибирском гулагу када победе", написао је на Иксу, преносе медији.

Фото: Икс

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ПАРТИЗАН ДОБИЈА ВЕЛИКО ПОЈАЧАЊЕ: Полазник Ајаксове школе опција више за Срђана Благојевића!