ВУЧИЋ О ИЗЈАВИ ТЕОДОРОВИЋА: Имате 10 посто људи који су затровани програмом Н1 и Нове С, са њима је немогуће разговарати

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, одговарајући на питања новинара о изјави Душана Теодоровића, да у нашем друштву постоји неких 10 посто људи који су затровани програмом Н1 и Нове С и да је са њима немогуће разговарати.

ВУЧИЋ О ИЗЈАВИ ТЕОДОРОВИЋА: Имате 10 посто људи који су затровани програмом Н1 и Нове С, са њима је немогуће разговарати

ФОТО: Novosti

Теодоровић је коментарисао ватерполисте и  рекао да "одлазак психопати на ноге и поклањање лопте су поништили златну медаљу".

- Живе за то да све покваре у земљи. Шта сте ви бољи од овог народа? Људи који чезну за тим, звижде Зорану Гајићу. То само говори колико расте мржња и немоћ код њих. Мени је жао тих момака, ти момци су испричали све у базену. Моја је дужност да примим те момке, честитам, обезбедимо помоћ. Некада су чекали по годину и по дана - истакао је Вучић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.

17. 07. 2026. у 14:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (16)

Delta Real Estate лидер зелене градње у Србији