ВУЧИЋ ОДГОВОРИО БОРОВИЋУ: Мало рекетира криминалце, мало криминалци њега
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић, током обиласка завршних радова на новом објекту за смештај и обуку припадника Одреда војне полиције специјалне намене "Кобре", у касарни "Васа Чарапић" у Београду, прокоментарисао изјаву Боривоја Боровића да су у Ћациленду криминалци који рекетирају људе.
Фото: Принтсцреен/Информер
- Свако се креће у границама сопствене поварености. Када чујете рекетирање, јасно вам је чиме се он бави цео живот и сви то знају у овом граду. Уз подршку дела правосудног система, тужилачког корумпираног, увек је то радио и мало рекетира криминалце, мало криминалци њега. Људи који су сачували државу су је сачували управо од таквих криминалаца као Боровић и рекеташа. Разумем када нешто пропадне, па не можете то да признате, онда вам мучење траје дуже - почео је Вучић.
Говорио је и о блокадерским лажима.
- Прихватили смо све захтеве, имаћете ове године изборе, на радост свих грађана. Колико су рекли, 90 посто грађане чека изборе, 400 000 потписа сте скупили, то је питање да ли у Кини то може. Покажите нам те потписе, како вас није срамота да такве глупости причате. Знате ли ви како се то скупља, па ћете да видите да их нема више од 17.000. Такви људи треба да воде државу сутра? Да саопште озбиљне одлуке за пензије, плате. А ми имали људе на сваком месту, и знамо у главу колико је људи било. Ти што кажу да су скупили 400.000 потписа за 7 сати по хладном времену. А ми имали људе на сваком месту - рекао је председник Србије.
Препоручујемо
ТРАМП ЖЕСТОКО ПРЕТИО ИРАНУ, ПОМЕНУО И СРБИЈУ: Амерички председник оборио рекорд, говорио скоро два сата пред Конгресом
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп поставио је рекорд у најдужем говору о стању нације, који је трајао један сат и 50 минута, надмашивши рекорд који је Бил Клинтон поставио током свог последњег обраћања 2000. године.
25. 02. 2026. у 07:31
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (30)