МАЈКА МОЛИЛА ЂИНЂИЋА: Сине, не испоручуј Милошевића Хагу!

Novosti online

30. 11. 2025. у 17:00

НА Видовдан, у првој години Владе, у Схевенинген испоручен је Слободан Милошевић.

МАЈКА МОЛИЛА ЂИНЂИЋА: Сине, не испоручуј Милошевића Хагу!

Фото: Принтскрин

Да од ове екстрадиције тадашњи премијер Зоран Ђинђић неће одступити и да му је тада то био приоритет, било је јасно и репортерима "Новости", када су убрзо после Ђинђићевог избора за премијера у Прекопуцама код Прокупља, у скромној кући, разговарали са његовом мајком Милом.

- Питала сам га: сине, зар ћеш ти, стварно, да изручиш Милошевића, Караџића, Младића - причала је Мила Ђинђић нашем новинару Милени Марковић.

- Ћутао је и после неколико тренутака ми одговорио: "Милошевића хоћу." За ову двојицу ништа није рекао. Молила сам га: немој, сине, ни Милошевића. Никог! Нека их јуре, нека их хапсе, само ти руке не прљај!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!

СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!

10. 03. 2026. у 18:10

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (0)

МАЊА ПОТРОШЊА, ВЕЋА СТАБИЛНОСТ: Енергетска ефикасност у служби јавног здравља