"ПА КАКО САД ТО ПРОФЕСОРЕ?" Пантић Пиља одговорила Маринковићу - Је ли могуће? Невоље у рају?
НАРОДНА посланица Биљана Пантић Пиља одговорила је путем Инстаграма Танасију Маринковићу, након његовог гостовања на блокадерској телевизи Н1, који је брутално испрозивао пленумаше.
FOTO: Privatna arhiva
"Па како сад то професоре?! Је ли могуће? Невоље у рају?
И поново двоструки аршини и лицемерство. Кад су на ваша врата покуцали и вас испрозивали, одмах чине кривично дело.
Када се таргетирају чланови Српске напредне странке, када хоћете да нас кувате, пржите и динстате, то је политичка слобода.
Када нас из Српске напредне странке хоћете да забраните, спалите, ломите нам просторије, долазите на кућну адресу, онда је то легитимна борба.
Ви сте сви политички дилетанти и насилници који не презају од ничега ради доласка на власт.
Само, има један мали проблем.
Грађани вас неће. Прозрели су вас.
Сад наставите да се ограђујете једни од других и да потврђујете оно што знамо од првог дана.
Циљ вам је све време био да срушите Александра Вучића и да унизите Србију.
Није и неће вам проћи!", написала је на свом Инстаграм профилу Биљана Пантић Пиља.
Препоручујемо
ПОТПУНИ ХАОС МЕЂУ БЛОКАДЕРИМА: Туча и општи метеж синоћ на Правном факултету (ВИДЕО)
29. 11. 2025. у 10:57
АМЕРИЧКА ВОЈСКА ПРИЗНАЛА ПРВЕ ГУБИТКЕ Трамп: Иран жели да преговара, пристао сам на разговор (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 19:18
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)