"ЗВИЗНУО МИ ЈЕ ШАМАРЧИНУ" Шешељ открио непознате детаље из свог живота
ПРЕДСЕДНИК Српске радикалне странке Војислав Шешељ говорио је својевремено за Информер подкаст о свом приватном животу.
Фото: Хепи ТВ принтскрин
- Мог оца су усташе ухапсиле 1943. године и спровеле га у радни логор у Срему. Успео је да побегне и да се прикључи партизанима, јер тамо није било четника. Касније је постао огорчени антикомуниста, зато што се после рата нагледао бројних партизанских злочина - рекао је Шешељ.
Лидер радикала открио је шта му је отац говорио после туча са вршњацима, шта му је мајка кувала, али и шта му у животу значи сестра Драгица.
- Моја сестра је била много боља од мене неваљалог - признао је Шешељ.
Председник СРС је открио и да му је наставник историје својевремено звизнуo шамарчину јер је шаптао другарици.
Препоручујемо
ШЕШЕЉ НАЈАВИО: Булевар Зорана Ђинђића ће једног дана понети име генерала Ратка Младића
17. 11. 2025. у 21:30
"ИМАМ ЈЕДНУ СТРАШНУ ВЕСТ" Шешељ о самоубиству познатог српског политичара
12. 11. 2025. у 19:32
ТРАМП УПУТИО ПИСМО ОРБАНУ: Ево шта му је поручио
ПРЕМИЈЕР Мађарске Виктор Орбан објавио је на друштвеној мрежи Икс писмо које је добио од Доналда Трампа, у којем председник Сједињених Америчких Држава истиче да су односи САД и Мађарске јачи него икада и да се заснивају на заједничким вредностима.
09. 01. 2026. у 10:22
ПОКРЕНУТА ДВОСТРУКА ДИПЛОМАТСКА ОФАНЗИВА: Страх због Гренланда преплавио Европу, лидери сада имају нову тактику
ЕВРОПСКЕ владе покренуле су двоструку дипломатску офанзиву како би убедиле председника САД Доналда Трампа да одустане од својих претензија према Гренланду - кроз лобирање у Вашингтону и притисак на НАТО да отклони безбедносне забринутости америчког председника.
09. 01. 2026. у 13:11
ВОДИТЕЉКА ОТКРИЛА ИСТИНУ О ЦЕЦИ И ЧЕДИ: Умешан и Александар Кос - шта се дешавало између политичара и певачице
БЛИЗАК пријатељ и сарадник Чедомира Јовановића, Александар Кос, последњих месеци нашао се у жижи интересовања јавности. О његовом професионалном ангажману, али и приватном животу, у последње време све се чешће спекулише, док је јавности и даље мало познато чиме се заправо бави и какав је његов пут био до позиције на којој се данас налази.
09. 01. 2026. у 08:42
Коментари (0)