МИЛИВОЈЕВИЋ НАПАО ДИЈАНУ ХРКУ: Износи непроверене информације и не зна шта прича (ВИДЕО)

В.Н.

19. 11. 2025. у 08:59

СРЂАН Миливојевић, након што је Хрка оголила лице опозиције и блокадера, увредио ју је тврдећи да не зна шта прича!

МИЛИВОЈЕВИЋ НАПАО ДИЈАНУ ХРКУ: Износи непроверене информације и не зна шта прича (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

- Разумем све када мајка која је изгубила сина када каже тако нешто, јер има посебно стање у коме се налази. Такође, морамо разумети стање у коме она говори. Штрајковала је глађу, преживела је огроман бол. Ограђује се од опозиције је лично њен став. Она има право да изнесе неке непроверене информације, чак и неке које не одговарају истини. Реч је о жени која је суочена не са болом, него са непреболом - изјавио је блокадер Миливојевић.

Као што и сами видите, Миливојевић је променио плочу и оштро напао Дијану Хрку, особу коју је раније бранио и хвалио као "симбол борбе".

Сада, међутим, баш њу прозива да је изгубила компас и да својим непровереним тврдњама штети покрету који наводно представљају његови саборци.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Аудио БМ слушни апарати – гратис батерије за целу годину