МИЛИВОЈЕВИЋ СЕ ВЕЗАО ЗА АУТОБУС: Блокадер показао највеће лудило до сада (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Демократске Странке (ДС) Срђан Миливојевић везао се за аутобус у знак подршке блокадеру Миломиру Јаћимовићу који штрајкује глађу у Новом Саду.
Фото: Принтсцрее/Инстаграм
Наиме, блокадер Срђан Миливојевић наводи да се везао за аутобус у знак подршке Јаћимовићу јер више не види други начин "да брани живот и интегритет Јаћимовића и Дијане Хрке".
Динкова "Аутономија" и Шолакова "Нова" поносно су објавиле овај снимак Срђана Миливојевића, који по ко зна који пут, превазилази границе здравог разума.
На снимку у наставку погледајте Миливојевићево ново лудило:
Подсетимо, аутобуски превозник Миломир Јаћимовић ушао је у осми дан штрајка глађу и упркос фолирању да му није добро, наставио да прети.
Он кампује испред Бановине у Новом Саду, одакле је путем блокадерске телевизије "Нова" поручио да ће наставити да се бори и да "има још адута у рукаву", те најавио хаос у Београду.
(Информер)
Препоручујемо
БРНАБИЋ У ХИТ ТВИТУ: Блокадери увек полазе од себе када причају о Вучићу као диктатору
16. 11. 2025. у 22:37
СВЕСНИ СУ ДА ЈЕ КРАЈ! Пало признање блокадера Георгиева: "Звао сам Бранка Бабића..."
15. 11. 2025. у 22:50
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"
ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.
05. 12. 2025. у 11:27
Коментари (0)