НОВИ СНИМАК АНЕ МИХАЈЛОВСКИ ДИГАО ПРАШИНУ, ОПЛЕЛИ ПО БЛОКАДЕРКИ: Нашу децу бодриш да блокирају факултете, а своју шаљеш у Атину на студије
ОСВАНУЛА је нова гласовна порука познате блокадерке Ане Михајловски, која се налази у првим редовима на готово сваком блокадерском скупу.
Фото: Принтсцреен/Јутјуб
На снимку на којем се, како делује, чује је Ана Михајловски која негодује јер води дете у "Атину у Грчку", међутим уследиле су оштре реакције и критике после овог снимка.
- Да пратим дете у Атину, одводим је да живи у другој земљи и капирам да сам последње три године њеног живота у овој земљи дала овоме а не њој. Ја не знам више за кога ово радимо - чује на снимку.
Уз опис овог снимка уследила је оштра критика Михајловске да - "нашу децу бодри да блокирају факултете док своје шаље у у Атину на студирање?"
- Драго нам је да ће твоје дете Ана студирати у Атини али само да те питамо шта ћемо ми са нашом децом коју не можемо да пошаљемо ван Србије? Драга Ана превише је ово лицемерно! - написаоно је опису аудио-снимка канала
београдинфо на друштвеној мрежи Инстаграм.
Препоручујемо
ЗАЈЕДНО РАДИМО НА ПЛАНУ "СРБИЈА 2030" Вучић: И даље сам незадовољан делом владе
01. 03. 2026. у 15:23
ПАКАО У ДУБАИЈУ! Иранци погодили Бурџ ел Араб, симбол луксуза и један од најпознатијих хотела на свету (ВИДЕО)
ИРАНСКИ дрон погодио је и хотел са пет звездица Бурџ ел Араб у Дубаију.
28. 02. 2026. у 23:12
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (0)