"ИЗГОРЕЛИ НА ЛОМАЧИ СОПСТВЕНЕ ГЛУПОСТИ" Шешељ "закуцао" блокадере: Народ више не може да трпи њихово дивљање
ПРЕДСЕДНИК СРС др Војислав Шешељ сматра да су блокадери изгорели на ломачи сопствене глупости.
Фото: Принтскрин Информер ТВ
- Блокадери немају никакве шансе за успех - казао је Шешељ.
Истиче да је народ огорчен и бесан на блокадере.
- Народ више не може да трпи њихово дивљање. Народ жели миран живот. Људи желе да обезбеде себе и своју породицу - рекао је председник СРС за Информер ТВ.
Каже да блокадере чине титоисти и љотићевци.
- То је нешто најгоре у српској националној историји - изјавио је Шешељ.
Препоручујемо
ШЕШЕЉ УПОЗОРАВА НА ПАКЛЕНИ СЦЕНАРИО: Њима ништа не значи да жртвују стотину људи
31. 10. 2025. у 22:22
ЧУВЕНИ ПОЛИТИЧАР ПОСЕТИО ШЕШЕЉА НА САЈМУ КЊИГА: Срдачан сусрет два Србина (ФОТО/ВИДЕО)
31. 10. 2025. у 18:52
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НОВИ СТРАВИЧНИ ДЕТАЉИ СМРТИ МАРИЈЕ (21): Док лежала непомична, радник повукао језив потез који је шокирао све (ВИДЕО)
Смрт Марије (21) након банџи скока у Бразилу добила је нови обрт пошто сведок тврди да је запослени уклонио њену ГоПро камеру са места несреће.
16. 06. 2026. у 12:22
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
ТЕШКА БОРБА ЗА ЖИВОТ НАШЕГ СЛАВНОГ МУЗИЧАРА: "Рак ми гризе кости, проширио се на цело тело, молим вас - помозите да преживим"
"МОЛИМ вас, вратите ми ону доброту коју сам годинама делио са вама, донирајте одмах и помозите ми да преживим."
20. 06. 2026. у 16:23
Коментари (0)