ПОТПУНО ЛУДИЛО: Деца беже из школе, клибере се и пуше - Н1, блокадери и опозиција у томе виде “политику, подршку и програм” (ВИДЕО)
ДАНАС су надомак Скупштине Србије, у близини места где Дијана Хрка штрајкује глађу, организовано дошли ученици неколико средњих београдских школа.
Foto: N1 printskrin
Малолетници из неколико средњих школа дошли су данас испред ограде код Скупшине Србије, где скачу, клибере се, пуше и узвикују политичке пароле.
Деца су побегла и школе и на најгори начин се користе у политичке сврхе, а Н1, блокадери и опозиција у томе виде “политику, подршку, програм”.
Завладало је једно потпуно лудило. Погледајте снимак:
Препоручујемо
"НАСТАВЉАЈУ ДА ЛАЖУ, ДА СИПАЈУ МРЖЊУ" Брнабић: Када ћете да се зауставите?
06. 11. 2025. у 09:57
НОВИНАР УРОШ ПИПЕР УКАЗАО НА ЛИЦЕМЕРЈЕ: Блокадери, опозиционари - ви сте морално дно
06. 11. 2025. у 09:41
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)