УХАПШЕН СРБИН ИЗ ГОРАЖДЕВЦА НА ЈАРИЊУ: Tзв. косовска полиција претреса породичну кућу
НА административном прелазу Јариње јутрос је ухапшен Н.У. из Гораждевца, а тзв. косовска полиција спроводи претрес његове породичне куће у том селу.
Фото: Д.З.
Према речима рођака, како преноси Радио Гораждевац, полиција је упала у дом чији је члан породице раније данас приведен, а реч је о Н.У. који живи и ради у Београду као припадник саобраћајне полиције.
Како наводи тај медији, разлози хапшења за сада нису познати, као ни то да ли је претрес повезан са тим случајем.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО - ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић - Радозналост је њена супермоћ
Препоручујемо
У ЛЕПОСАВИЋУ ПРИВЕДЕН СРБИН ЧИЈИ СТАН ТРАЖИ АЛБАНАЦ: Породици 10 дана за исељење
07. 10. 2025. у 17:46
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)