НЕВИЂЕНЕ ГЛУПОСТИ Стефановић: Трамп и Путин се састају у Будимпешти да би спасили Вучића од избора

ПОТПРЕДСЕДНИК Странке слободе и правде Борко Стефановић изјавио је да се амерички председник Доналд Трамп и руски председник Владимир Путин састају у Будимпешти да би спасили српског председника Александра Вучића од избора.

НЕВИЂЕНЕ ГЛУПОСТИ Стефановић: Трамп и Путин се састају у Будимпешти да би спасили Вучића од избора

Foto: Beta

Новинарка Н1 Даница Вученић упитала је:

- Да ли може ова седница о Србији у Европском парламенту да помери ствар око избора?

Борко Стефановић на то одговара:

- Не, питање избора ће бити оног тренутка кад Вучић најзад схвати да му те мале "ситне форе из Минхена" више не пролазе и да та његова климава нада да ће Трамп и Путин у Будимпешти да му дају сламку спаса, то су сад већ аматерске ствари!

Након ове Стефановићеве изјаве стигли су бројни коментари.

"Сунце ти, овај је једно време одлучивао о судбини Србије", "Какво г.... овај Борко, за неверовати" -  само су неки од њих.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

САМО НЕКОЛИКО САТИ НАКОН ПОБЕДЕ НА СП: Аргентина жестоко оптужила Енглеску и британску морнарицу

АРГЕНТИНА је поново отворила спор са Великом Британијом око Фокландских острва. Само неколико сати након победе над Енглеском у полуфиналу Светског првенства, Буенос Ајрес је оптужио британску ратну морнарицу за, како тврди, „незаконит упад“ у аргентинске територијалне воде.

16. 07. 2026. у 14:34

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

НАПАДНУТ ДУБАИ: Одјекнула страшна експлозија (ВИДЕО)

Снажне експлозије одјекнуле су у четвртак увече у центру Дубаија, док су изнад града, према извештајима очевидаца, пресретнути пројектили током обновљених иранских напада на циљеве у Уједињеним Арапским Емиратима.

16. 07. 2026. у 19:15

Коментари (0)

ПРИПРЕМА ЗА ДЕБИ У ЕВРОПИ: Железничар дочекује неугодног ривала на старту Суперлиге Србије