ЖАРКО БОГОСАВЉЕВИЋ ПРИЗНАО ПОРАЗ: Главни промотер војвођанских сепаратиста признао да су покушаји блокадерских скупова доживели дебакл

В.Н.

08. 10. 2025. у 12:26

ГЛАВНИ промотер војвођанских сепаратиста и блокадера Жарко Богосављевић огласио се након неуспешне блокаде.

ЖАРКО БОГОСАВЉЕВИЋ ПРИЗНАО ПОРАЗ: Главни промотер војвођанских сепаратиста признао да су покушаји блокадерских скупова доживели дебакл

Фото: Printscreen

У објави на Иксу, некадашњем Твитеру, Богосављевић је признао да су покушаји блокадерских скупова доживели дебакл.

 - 12h #novisad građani pokušavaju da sacuvaju stvari i odnesunih iz Rektorata nakon sto su ostali posle studentske blokade koja je nasilnk prekinuta upadom policije pocetkom septembra - написао је Богосављевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (18)

БИО ЈЕ МИЉЕНИК ЖЕНА: Где је данас Небојша Бакочевић?