ЖАРИЋ КОВАЧЕВИЋ И ВУЈИЧИЋ ХИТНО РЕАГОВАЛЕ: Срам те било Милоше Јовановићу

Новости онлине

06. 10. 2025. у 11:07

ПРЕДСЕДНИК Нове демократске странке Србије дао је скандалозну изјаву рекавши да му је жао што није употребио нека друга средства, осим цивилног бибер спреја. Рекао је да су у Скупштини Србије када је дивљачки спроводио насиље биле "лажне труднице" и истакао да би то опет урадио.

ЖАРИЋ КОВАЧЕВИЋ И ВУЈИЧИЋ ХИТНО РЕАГОВАЛЕ: Срам те било Милоше Јовановићу

Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović

Жарић Ковачевић: Јовановић опасан за наше друштво

Јелена Жарић Ковачевић, министарка за бригу о породици и демографију Србије, коментарисала је ову срамну изјаву Јовановића.

- Ни мање ни више, реченица „урадио бих то опет“ са додатком – ма, набавио сам само неки цивилни бибер спреј, требало је да набавим нешто јаче – говори не само о лицемерју политике за коју се залаже, већ и сведочи колико је Јовановић опасан за наше друштво. Највећа срамота је свакако изјава да су у сали Народне скупштине биле присутне лажне труднице. Мали Гаврило, син народне посланице коју је брутално напао и повредио управо Јовановић, није беба лажне труднице, већ храбре мајке која се и тога дана борила за праве вредности, раме уз раме са својим колегама, иако већ у деветом месецу трудноће.

- Да се подсетимо, тога дана настрадале су народне посланице Српске напредне странке – једна од можданог удара проузрокованог димном бомбом, а друга управо услед директног напада Јовановића, који је трудници напрскао бибер спреј у лице. Јовановић је и раније показивао „храброст“ када је на расправи у истој тој скупштини насрнуо на Александра Вучића, у недостатку аргумената и налету лудила и беса који су за њега својствени.
И тако „мали Перца“, у сваком смислу те речи, замишља политику – доказује да трудница није трудна, а да освједочени насилник – читај: он – није насилник, иако би радо све поновио.

- Правдање због тога што и сам слободу говора дочекује на нож или бибер спреј, или јаче средство, неће више проћи ни код шачице његових гласача. Он је био и остао Француз – против Србије, против жена које Србију чине јачом, против свега што је добро – деструктивац искривљеног ума и интересни назови политичар, који би продао Србију за личну кампању - навела је она.

Вујичић: Срам те било

Народна посланца СНС Данијела Вујичић такође реаговала је на скандалозну  изјаву Јовановића.

- Зло, насилник и мрзитељ свега српског - Милош Јовановић, којем је политички стратег Аљбин Курти, не осећа кајање након што је народној посланици Соњи Илић, тада трудници, сасуо сузавац у лице. Не мари за живот бебе и још тврди да је све измишљотина. Страшно. Ово би да води државу?..Осим сто нудис сузавац и шок бомбе као алтернативу за политику коју немаш, преузео си модел Аљбина Куртија да све српско сто постији заправо треба да нестане. Демантује те Гаврило за кога казес да је лаз, који ће памтити једног Куртија који хоће да га отера са КИМ и једног Милоша Куртијевог следбеника који је хтео да му науди у Београду. Срам те било - написала је она на друштвеној мрежи Икс

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо

УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.

20. 04. 2026. у 20:41

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Потврђена идиоткиња! Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: Фашистички олош, издала бираче

"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"

ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.

22. 04. 2026. у 08:44

Коментари (0)

Најзгоднија преваранткиња 21. века донела шок-одлуку! Свет је затечен, после најновијег скандала је нестала, а сада...