ЂИЛАС СТАВИО ТАЧКУ НА ПРИЧУ О ТЗВ. СТУДЕНТСКОЈ ЛИСТИ У МИОНИЦИ: "Таква листа не постоји!"
ПРЕДСЕДНИК Странке слободе и правде (ССП) Драган Ђилас запушио је уста блокадерској пропаганди и истакао да нема такозване "студентске листе" у Мионици.
Foto: Printskrin Iks
Данима блокадеркса гласила испирају мозгове својих гледалаца, како тобоже "студенти" предводе опозициону листу "Уједињени за Мионицу".
Истина је, међутим, да ту листу заправо предводе страначки функционери.
Драган Ђилас им је зато одговорио: "Нема студентске листе у Мионици!"
Препоручујемо
СРАМНА ПОРУКА ВОЂЕ БЛОКАДЕРА ИЗ НОВОГ ПАЗАРА: "Небојша Павковић је ратни злочинац"
04. 10. 2025. у 12:41
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (23)