"НЕЋЕ УСПЕТИ ДА НАС УПЛАШЕ" Огласила се Сандра Божић после напада

Novosti online

01. 10. 2025. у 19:43

ПРВО је дошло до неспоразума у саобраћају, али када ме је препознала настао је потпуни хаос, такво насиље још нисам видела, навела је Сандра Божић, потпредседница покрајинске Владе и чланица Председништва СНС за Информер.

НЕЋЕ УСПЕТИ ДА НАС УПЛАШЕ Огласила се Сандра Божић после напада

инстаграм

Сандра Божић нападнута је крвнички данас у саобраћају, када је жена на мотору препознала и почела да удара кроз отворен прозор аутомобила који је возила потпредседница покрајинске Владе и чланица Председништва СНС.

Након напада Сандра Божић се огласила и објаснила како је дошло до овог напада.

- Дошло је до неспоразума у саобраћају. Међутим, када ме је та жена препознала, кренула је салва увреда и то највише јер сам члан СНС-а. Покушала сам да се објасним с њом, да смирим тензије и спустила прозор, али она није престајала и кренула сам само, а она је наставила да ме прати мотором - наводи Божићева.

Тада је кренуо прави хаос и језиви напад на Божићеву.

- Стигла ме је и онда је почела крвнички да удара по колима. Ударала ме је из све снаге и то кроз отворен прозор, у главу. У једном моменту сам подигла руку, да заштитим лице, а она је дограбила и савила у полугу, покушавајући да је поломи. Овако језиво насиље до сада нисам видела - закључује потпредседница покрајинске Владе.

Како даље наводи Божићева, спасило је то што су људи бурно реаговали на овај напад и зато се та блокадерка и склонила.

- До тад ме је најгнусније вређала, и на личној основи, али највише због тога што сам члан СНС-а. Невероватно докле све ово иде - рекла је она.

Преко насиља и улице не може се на власт

Сандра Божић је задобила повреде руке и шаке, а фотографију ове повреде коју јој је задала крвожедна блокадерка поделила је на Инстаграму, где је објаснила да се неће повући због напада слуга диктатуре улице и анархије.

- Данас сам нападнута на улици усред дана због вишегодишње кампање која се води против мене и свих људи из СНС који се не боје да изразе своје мишљење. Поред тога што је на политичкој основи, још је већи пораз што напад долази од стране жене. Да ли треба да се плашимо? Не! Да ли ћемо се повући?! Нећемо! Да ли ћемо дозволити да постанемо слуге диктатуре улице и анархије? Никада! Зато им поручујем да неће успети да нас уплаше и неће успети да зауставе Србију, само због тога што желе преко насиља и улице да дођу на власт - закључила је Божићева.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.

21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08

Коментари (15)

ЦЕО СВЕТ ИМ СЕ СМЕЈЕ: Урнебесан снимак из Хрватске шири се планетом брже од било чега (ВИДЕО)