СМРТ И КРВОПРОЛИЋЕ ЈЕ ЈЕДИНО ШТО БЛОКАДНИ НАСИЛНИЦИ НУДЕ КАО ПРОГРАМ! Поново језив перформанс пред просторијама СНС-а (ВИДЕО)

В.Н.

23. 09. 2025. у 21:49

СМРТ и крвопролиће су једино што блокадни насилници нуде као програм, а ово су доказали још једном - овога пута морбидним перформансом испред просторија Српске напредне странке у Горњем Милановцу.

СМРТ И КРВОПРОЛИЋЕ ЈЕ ЈЕДИНО ШТО БЛОКАДНИ НАСИЛНИЦИ НУДЕ КАО ПРОГРАМ! Поново језив перформанс пред просторијама СНС-а (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен

Они су, наиме, донели мртвачки сандук испред општинског одбора Српске напредне странке у овом месту и запалили свеће.

Из овог морбидног перформанска јасно се може закључити - блокадери траже убијање државних и страначких функционера!

Погледајте језиви перформанст блокадера: 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News

Коментари (0)

„ДЕЧИЈЕ ПОВРЕДЕ“ ЗА КРАЈ ГОДИНЕ У ТЕАТРУ ХУМАНОСТИ: Слобода Мићаловић и Вук Костић у представи која је спојила уметност и хуманост