"ВЕЋ ЧЕТВРТУ НЕДЕЉУ ЗАРЕДОМ ДОЛАЗИМ ДА ПОДРЖИМ МИР": Грађани Прокупља против блокада (ВИДЕО)

В.Н.

13. 09. 2025. у 20:05

ГРАЂАНИ Прокупља четврту недељу заредом учествују у мирним скуповима против блокада, истичући да се ставови могу исказати цивилизовано и културно, без насиља и хаоса.

ВЕЋ ЧЕТВРТУ НЕДЕЉУ ЗАРЕДОМ ДОЛАЗИМ ДА ПОДРЖИМ МИР: Грађани Прокупља против блокада (ВИДЕО)

Фото: Принтскрин

Грађани Србије, који су се пре две недеље устали против блокада и терора оних који би желели да руше сопствену државу, данас су се окупили у 140 градова, места и општина широм наше земље.

У Прокупљу, грађани су послали јасну поруку против хаоса и блокада:

 

„Већ четврту недељу заредом долазим да подржим скуп против блокада, желим да дам свој допринос у борби против облика понашања које они већ месецима уназад показују. Не слажем се са тим начином борбе за своје ставове, сматрам да се цивилизовано и културно, као што се ми овде окупљамо, можемо исказати ставове и затражити све оно што у једној демократској земљи треба да поседујемо“, истакао је један од окупљених грађана.

Окупљања у Прокупљу, као и у осталим деловима Србије, показују да народ жели мир, заједништво и стабилност, али и да се политички ставови могу изражавати без насиља и ометања свакодневног живота.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: Види се да из авиона да је АИ - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)

БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.

22. 01. 2026. у 10:10

Коментари (0)

БИВКОВИЋИ НА АЛПИМА: Глумац показао како ужива на одмору - крај њега и мали Василије