НЕМА ОД ВОЈВОДИНЕ РЕПУБЛИКЕ НИШТА Вучић: "Увек ћемо да тражимо мир, а буду ли нас напали одговор ће бити јасан"

В.Н.

06. 09. 2025. у 00:11

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић прокоментарисао је удруживање држава из региона против Србије.

НЕМА ОД ВОЈВОДИНЕ РЕПУБЛИКЕ НИШТА Вучић: Увек ћемо да тражимо мир, а буду ли нас напали одговор ће бити јасан

Фото: Танјуг/Владимир Шпорчић

- Не играм се Србијом и са Србијом. Знам шта су интереси Србије. Ти и тај олош нас неће победити - изјавио је Вучић.

Каже да Србија више неће да губи.

- Волели ме или не, није важно. Мене интересује Србија. Овај олош у Новом Саду који је ово покушао да би направио Војводину Републику... Нема од Војводине републике ништа. Овај олош који споља покушава да нас сруши... Нема ништа од тога! Они који покушавају да праве савезе не би ли срушили Србију, видећете 20. септембра шта је српска војска и видећете... Увек ћемо да тражимо мир, а буду ли нас напали одговор ће бити јасан - казао је он.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

АМЕРИ У НЕВЕРИЦИ: Навијачи Лејкерса траже да бивша вереница Луке Дончића добије статуу испред дворане!