ВУЧИЋ НАЈАВИО ВЕЛИКУ ПАРАДУ У БЕОГРАДУ: Војску смо подигли као феникс из пепела
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић најавио је за 20. велику војну параду у Београду.
Фото: Министарство одбране
- Видећете много тога новог, изненадићет се колико је Војска напредовала. Покушали су да нам у потпуности раоре Војску у периоди од 2000. године. Војску смо подигли као феникс из пепела, на понос свих грађана Србије, она је данас заиста одвраћајући фактор за сваког потенцијалног агресора. Нису Приштина, Тирана и Загреб нису случајно формирали своју војну алијансу. Формирали су је због Србије. Што нас терате да се правимо да смо глупљи него што јесмо? Нисмо баш ни ми имбецили да не разумемо зашто сте то урадили. Ми никога нећемо да дирамо, само ћемо да ћувамо своју територију, свој интегритет. Цела Европа је ћутала на параду у Загребу, и то организовану због злочиначке акције Олуја, због прогона Срба. Сви су говорили баш лепо. Када Србија буде правила параду - у истим хрватским медијима рећи ће - Вучић звецка оружјем, коме Вучић прети, извео је све могуће ћације да би запретио... И све вам је тако - каже председник.
Препоручујемо
ТРАМП ПОРУЧИО: Напад у Сиднеју чист антисемитизам, Јевреји у САД да се не плаше
14. 12. 2025. у 19:55
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (26)