"ДОСТА НАМ ЈЕ БЛОКАДА И НАСИЉА!" Беочин поручује: Желимо да деца имају сигурну будућност! (ВИДЕО)
ГРАЂАНИ Србије изашли су на улице у чак 100 места широм наше земље са једном јасном поруком – да желе мир, да су обични људи сити рушења свих вредности и да желе повратак нормалног живота који им је ускраћен већ девет месеци.
Фото: Принтсцреен
Тако је и у Беочину вечерас одржано мирно окупљање, где су грађани поручили да желе сигурност и крај насиља.
Погледајте њихове поруке:
Препоручујемо
"ЖЕЛИМ ДА МОЈА ДЕЦА И ЈА ЖИВИМО У МИРНОЈ И СТАБИЛНОЈ СРБИЈИ": Чврсте поруке грађана Прибоја против блокада
31. 08. 2025. у 19:54 >> 20:13
ДОСТА ЈЕ БЛОКАДА: Грађани Пријепоља поручили "желимо своју Србију назад!"
31. 08. 2025. у 19:45
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (1)