РАСПАЛИТИ ИЗ СВИХ ТОПОВА! Ђилас наредио општи напад на блокадере

В. Н.

26. 08. 2025. у 22:13

ТАЈКУН Драган Ђилас наредио је да се употреби сва "медијско-политичка артиљерија" и да се "распали из свих топова" како би се "блокадери вратили на своје место", сазнаје Информер.

РАСПАЛИТИ ИЗ СВИХ ТОПОВА! Ђилас наредио општи напад на блокадере

Фото: Принтскрин

Ове шок информације обелоданио је главни уредник Информера Драган Ј. Вучићевић након што су блокадери одбацили предлог Маринике Тепић да се формира прелазна влада, о чему смо већ писали.

- Ђиласу је јасно да су, они кажу студенти, ја кажем блокадери, појели комплетну опозицију и да је комплетна опозиција на ивици цензуса. Зато је наредио општи напад на блокадере - казао је Вучићевић на Информер телевизији.

Како је он објаснио, доказ за то је и колумна објављена у Данасу, који је потписала Јасмина Лукач, о чему смо такође писали.

- Ко је Јасмина Лукач? Ђиласова лична новинарка, Ђиласова лична колумнисткиња. И она се сад сетила да су блокадери постали насилни и да је обојена револуција пропала. Сетила се кад јој је наредио Ђилас - казао је Вучићевић.

Подсетимо, десна рука Драгана Ђиласа и најпознатија српска прелетачица Мариника Тепић позвала је студенте да још једном размисле и прихвате предлог о прелазној влади.

Њена иницијатива, међутим, лаконски је одбијена, о чему опширније можете читати у посебној вести.

(Информер.рс)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ГАВРИЛОВА МАЈКА И МОЈ ПРАДЕДА...: Принцип ПРЕДАК нашег познатог певача (ФОТО)