АНА БРНАБИЋ О НАПАДИМА БЛОКАДЕРСКИХ БАНДИ НА ЛЕКАРЕ: Где је тужилаштво?
ПРЕДСЕДНИЦА парламента Ана Брнабић огласила се поводом данашње конференције за медије директора Завода за хитну медицинску помоћ у Новом Саду Богдана Живановића.
Фото: Новости
- Након данашње конференције за медије Богдана Живановића, директора Завода за хитну медицинску помоћ у Новом Саду, а поводом напада на лекаре и остало медицинско особље Хитне помоћи од стране блокадерских терористичких банди, једино питање је – где је тужилаштво? - написала је она на Иксу.
Препоручујемо
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (0)