СКУП ПРОТИВ БЛОКАДА: Зрењанин жели мир (ВИДЕО)

Novosti online

20. 08. 2025. у 22:16

НА 49 локација у Србији народ је устао, грађани су устали да покажу да хоће стабилност, да хоће мир, да хоће да им се врате све вредности које су им одузели.

СКУП ПРОТИВ БЛОКАДА: Зрењанин жели мир (ВИДЕО)

Фото: Новости

То су обични људи, који су сити блокада. Хоће да им се врати оно што је највредније за њих, а то је њихов живот који су им укинули, право на живот које су им забранили. Само хоће своје назад. То су људи који хоће леп и нормалан живот. Грађани су устали против блокада.

Овако је било у Зрењанину:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (1)

ЈАНИК СИНЕР ЗГРОМИО НОВАКА ЂОКОВИЋА! Историја на мастерсу у Риму! Сви су мислили да је ово немогуће, али - десило се