КО НАМ СПРЕМА КРВАВУ ЈЕСЕН?

НОВА насилна метода деловања блокадера–терориста представља јасан сигнал да је покренута наредна фаза обојене револуције у Србији. Сценарио је исти као у Кијеву 2014. године – организован хаос, улица као бојно поље и покушај насилног рушења државе. Упаљено “зелено светло” значило је да су спремни да Србију уведу у крвави мајдански сценарио.

КО НАМ СПРЕМА КРВАВУ ЈЕСЕН?

Foto: Printskrin

Да није реч о спонтаном окупљању “незадовољних грађана” сведоче импровизоване експлозивне направе и оружја као и агресивна тактика која се примењује у бруталним нападима на полицију, идентично оним у Кијеву, што јасно говори у прилог чињеници да иза хаоса у Србији стоји исти налогодавац, који је на пројекту рушења власти уложио милијарде евра. 

Њихова обележја, реторика и стил деловања јасно откривају да се не ради о спонтаности, већ о пажљиво припремљеном увозу провереног модела дестабилизације.

Све ове чињенице недвосмислено показују да је реч о плански вођеној операцији чији је крајњи циљ насилна смена власти и урушавање државе. Србија се данас суочава са истим механизмима дестабилизације који су коришћени у Украјини и Грузији, што јасно упозорава да је реч о делу ширег геополитичког пројекта. Управо зато, очување мира, стабилности и институционалног поретка није само политичка, већ и егзистенцијална потреба нашег друштва.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

СВЕ КЉУЧА ОКО ФОКЛАНДСКИХ ОСТРВА: Аргентински председник послао поруку која ће разбеснети Британце

ПРЕДСЕДНИК Аргентине Хавијер Милеј изјавио је да је његова влада "сваким даном све ближе" повратку суверенитета над Фокландским острвима, продубљујући дипломатски спор изазван политички обојеним слављем репрезентације Аргентине након победе над Енглеском на Светском првенству раније ове седмице, пише бриселски портал Политико.

17. 07. 2026. у 14:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (0)

ДЕРБИ РАЗОЧАРАНИХ ВЕЛИКАНА: Уместо финала, Француска и Енглеска играју меч који се никоме не игра