ГОРАН ЈЕШИЋ ПОРУЧИО СТУДЕНТИМА ФДУ: Ви сте ретардирани, глупи и срамотни!

БИВШИ функционер ДС-а Горан Јешић јавно је напао студенте Факултета драмских уметности.

ГОРАН ЈЕШИЋ ПОРУЧИО СТУДЕНТИМА ФДУ: Ви сте ретардирани, глупи и срамотни!

Фото: Принтскрин

- Ретардирано, глупо и срамота! - одговорио је Јешић на објаву странице ФДУ у блокади.

Фото: Новости

 

Подсетимо, на мети блокадера силеџија ових дана су и просторије СНС-а које су уништаване данима уназад широм Србије, а и синоћ смо сведочили језивим сценама наставка силеџијства и хулиганизма.

Блокадери силеџије су запалили и уништили просторије СНС-а у Ваљеву које се налазе у подножју зграде у којој људи живе.

Разбили су прозоре на објекту, а касније убацивали пиротехничка средства, бакље, топовске ударе, каменице, флаше, а животи грађана који живе у тој згради били су угрожени.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (0)

Delta Real Estate лидер зелене градње у Србији