БЛОКАДЕРИ НАЈАВЉУЈУ НОВИ ХАОС: Позивају да се вечерас понесу фантомке - све раде да изазову грађански рат у Србији (ФОТО)

В. Н.

14. 08. 2025. у 13:32

БЛОКАДЕРИ најављују нове нереде и хаос за вечерас.

БЛОКАДЕРИ НАЈАВЉУЈУ НОВИ ХАОС: Позивају да се вечерас понесу фантомке - све раде да изазову грађански рат у Србији (ФОТО)

Foto: Novosti

Позивају на окупљање "под фантомкама" и најављују "пуцање по шавовима".

"Испред просторија СНС, Богатић - позивамо вас на дружење. По последњој моди у Србији - као модни детаљ монети фантомку", наводи се у позиву блокадера фашиста.

Све раде да изазову грађански рат у Србији.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

МЕЂУНАРОДНИ ДАН ВОЛОНТЕРА: Снага заједништва и солидарности