ЗАВРШЕНА ОПЕРАЦИЈА, ДАРКО ГЛИШИЋ ПРЕБАЧЕН НА ИНТЕНЗИВНУ НЕГУ! Лекари прате стање из секунде у секунд
ОПЕРАЦИЈА министра Дарка Глишића у Клиничком центру Србије је завршена и он је пребачен у шок собу, а наредна 24 сата су кључна, сазнаје Информер.
Фото П. Милошевић
Новинарка Информера уживо у програму је рекла да је негде око 13 часова завршена операција.
- Лекари из секунда у секунд прате стање, пребачен је на интензивну негу!
Подсетимо, министру Дарку Глишићу позлило је током гостовања на телевизији Пинк код Дее Ђурђевић и Предрага Сарапе.
Ускоро опширније
Препоручујемо
ЛЕТИ ПЕРЈЕ МЕЂУ БЛОКАДЕРИМА Ђилас у отвореном рату са пленумашима: Шта да подржим?
25. 01. 2026. у 15:11
"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!
ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.
25. 01. 2026. у 13:20
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
СВИ СТЕ ФОЛИРАНТИ! Дара Бубамара напустила Звезде Гранда - реаговала Цеца "Није фер, ни колегијално"
ПЕВАЧИЦА Дара Бубамара реаговала је бурно на критике које је добио њен кандидат од стране њених колега из "Звезда Гранда".
25. 01. 2026. у 13:10
Коментари (0)