"РАЗАРАЈУ НАС БЛОКАДЕРСКЕ АКТИВНОСТИ" Вучић о царинама САД које су уведене Србији
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић након одржане седнице Савета за националну безбедност рекао је да је штета од обојене револуције огромна.
Foto: Instagram/buducnostsrbijeav
О царинама САД уведених Србији каже да наши тимови разговарају на највишем нивоу, и да верује ће то бити решено у наредном периоду.
- Што се тиче штете од обојене револуције, она је огромна. Рачунаћемо је и нећемо је лако израчунати. Она директно утиче на нашу стопу раста, а стопа раста директно утиче на ниже повећање плата и пензија. То људи морају да знају. Разарају нас блокадерске активности и то рационални људи одлично разумеју. Немогуће је да допрете до свих њих, ту нема ничега рационалног, озбиљно, одговорног, то тог мозга не можете ни да допрете. Да, нанета нам је више него велика штета. Тиме ћу се бавити додатно када будемо предлагали нови сет економских и социјалних мера - казао је председник.
Препоручујемо
"РАСТУРИЋУ БАНДУ КОЈА ЈЕ МИСЛИЛА ДА УНИШТИ СРБИЈУ" Вучић послао моћну поруку (ВИДЕО)
15. 12. 2025. у 20:33
У 12 САТИ: Вучић са командантом Команде здружених снага НАТО у Напуљу
15. 12. 2025. у 18:25
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)