НЕ ПОСТОЈИ НИШТА ВАЖНИЈЕ ОД ОТАЏБИНЕ Вучић позвао све грађане да обележе дан сећања на страдале и прогнане у "Олуји"
ПРЕДСЕДНИК Србије, Александар Вучић, у посети је Житорађи и местима која су страдала у недавним пожарима осврнуо се и на прославу злочиначке акције "Олуја".
Фото: Инстаграм/авучић
Позвао је све грађане Србије, све српске родољубе, да у 19 сати дођу у недељу на обележавање Дан сећања на страдале и прогнане Србе у злочиначкој акцији "Олуја" која се десила пре тачно 30. година.
- Не знам хоће ли председник Додик моћи да дође, биће ту патријарх српски - казао је Вучић.
Он је најавио да ће говорити тог дана народу.
- Немате чему другом да се окренете сем отаџбини својој. Не постоји ништа важније. Волите своју децу највише на свету, али ништа важније од отаџбине нема. Отаџбину да сачувамо морамо! Отаџбина нам је угрожена, нападнута и споља и изнутра и ми смо једноставно приморани да се бранимо. Сачуваћемо и одбранићемо отаџбину - рекао је он.
Препоручујемо
ПОЛОВНИ ХРВАТСКИ "РАФАЛ" СЕ ПОКРАВИО ЧИМ ЈЕ ПОЛЕТЕО: Хитно морао да прекине лет
ЈЕДАН од борбених авиона „Рафал“ Хрватског ратног ваздухопловства морао је у четвртак да прекине планирани лет због техничких проблема који су се појавили при полетању.
16. 01. 2026. у 21:12
ОВО ЈЕ ГЛАВНИ УДАРАЦ ЗА НАТО И КИЈЕВ: У нападу „орешником“ уништена фабрика од великог значаја (ВИДЕО)
НАПАД „орешником“ онеспособио је Лавовску државну фабрику за поправку авиона, саопштило је Министарство одбране Русије.
12. 01. 2026. у 15:27
ЦЕЦА БЕСНА: "Срам те било, остави ми презиме и адресу"
Цеца је решила да се обрачуна на друштвеној мрежи Икс и одговори на негативне коментаре, али и позитивне.
17. 01. 2026. у 09:29
Коментари (0)