ТИЈЕРИ МАРИЈАНИ ОГОЛИО ЛИЦЕМЕРЈЕ ЕУ: Протести у Украјини - демократија; протести у Београду - промените владу!
ФРАНЦУСКИ европосланик Тијери Маријани (Патриоте за Европу) коментарисао је на свом званичном Икс профилу лицемерје Европске уније и двоструке стандарде које примењује у случају Украјине и Србије.
Фото ЕПА
Наиме, Маријани је коментарисао како се Европа односи према протесстима који се дешавају у Украјини, а како према онима који се дешавају у Србији.
“Украјина: велики протести против корупције.
Србија: велики протести против корупције.
ЕУ објашњава да треба променити Владу!", написао је он на свом званичном профилу на друштвеној мрежи Икс.
ХАОС У БРИТАНИЈИ ЗБОГ ВЕНЕЦУЕЛЕ: Британски премијер не зна како да реагује
ПРЕМИЈЕР Велике Британије Кир Стармер одбио је да осуди америчку војну акцију у Венецуели, упркос позивима опозиције.
04. 01. 2026. у 13:38
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.
04. 01. 2026. у 08:58
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (20)