БЛОКАДЕРИ КОНАЧНО ПОКАЗАЛИ СВОЈ ПРОГРАМ: Све им се своди на крађу и уништавање (ФОТО)

ИАКО су месецима крили свој програм и говорили да њих избори не интересују, блокадери су показали своје право лице и кончано се оголили. Сада су показали свој план и програм у потпуности, а све им се своди на крађу и уништавање свега чега се дотакну.

БЛОКАДЕРИ КОНАЧНО ПОКАЗАЛИ СВОЈ ПРОГРАМ: Све им се своди на крађу и уништавање (ФОТО)

Фото: Новости

Језиве су фотографије онога што је иза блокадера згубидана остало у Скудентском културном центру у центру Београда.

Подсетимо, блокадери су заузели средином фебруара Студентски културни центар (СКЦ), а иза себе су оставили потпуно демолиране просторије које сада више личе на јазбине и свињац, него на просторије једне културне установе.

Просторије СКЦ-а су сада потпуно уништене. Инвентар је разбијен, зидови ишарани, опрема оштећена, а запослени затечени у шоку.

Од СКЦ-а су направили ругло и сметлиште, а шта би тек урадили од државе, сада је свима јасно.

Осим што су потпуно уништили просторије СКЦ-а, разбили инвентар, шарали зидове, посебно је скандалозно шта су све блокадери згубидани украли од грађана Србије и отели из СКЦ-а.

Погледајте списак украдених ствари

Недостаје:

  • око 50 компјутера,
  • 50 великих  монитора, 
  • 20 лаптопова,
  • 20 таблета,
  • 8 телевизора,
  • 4 велика телевизора,
  • већи део музичке опреме,
  • сав алат,
  • озвучење,
  • расвета,
  • 2 миксете,
  • 2 камере,
  • фотоапарат,
  • 20 канцеларијских столова
  • 250 црних столица из велике сале
  • оштећени клавири,
  • украдено преко 200 уметничких предмета: слика и скулптура, музичке линије и још много тога.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (1)

НАПРАВИО САМ ГРЕШКУ Огласио се Исламовић након отказаног концерта у БиХ - Извињавам се свим мајкама Сребренице и свима онима који тугују