"НАВИКАО ПЕТАО САМО ДА КУКУРИЧЕ" Данијела Николић одговорила Милошу Јовановићу: Задужили сте драгог вам Аљбина
КОЛИКО Милоша Јовановића занима КиМ, говори чињеница да се никада није појавио на седницама скупштинског Одбора за КиМ, саопштила је председница Одбора за КиМ Скупштине Србије Данијела Николић.
Фото приватна архива
- Када је 1890 терориста ОВК -а пуштено из притвора на челу са Аљбином Куртијем тада нисте говорили, нити сте икада одговарали за издају сопственог народа и кршењу Устава РС. Ослобађањем зликоваца аболирали сте преко 100 убистава и киднаповања Срба. Управо те које сте пустили на слободу хапсе оне који су лојални Републици Србији и свом председнику Александру Вучићу, али зато вама на КиМ ништа не фали. Па да, задужили сте драгог вам Аљбина. Подржали сте политику сецесиониста и терориста. Удружени хоћете да распарчате и унистите Србију. Када се нисте удостојили да бригу за Србе покажете на седници једног Одбора која се одржава у Бг, како би сте онда на КиМ ишли да браните народ. Навикао петао само да кукуриче. Иш тамо!! Срам вас било - поручила је Николић на мрежи X.
ИРАН ПОКРЕНУО НОВИ ТАЛАС НАПАДА: Ракете падају на Дубаи, погођен аеродром у Кувајту (ФОТО/ВИДЕО)
ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".
28. 02. 2026. у 10:41 >> 17:15
ПРОЈЕКТИЛИ ПАДАЈУ НА ДУБАИ: Погледајте невероватан снимак, снажна експлозија (ВИДЕО)
Дописници агенције АФП чули су снажну експлозију у Дубаију у суботу, а један од њих видео је облак дима како се уздиже изнад града.
28. 02. 2026. у 16:42
СМЕХ ДО СУЗА: Питали Хрвате да ли знају српске речи - "Никада нећу погодити!" (ВИДЕО)
"ЛЕБЛЕБИЈА би могла бити каросерија."
27. 02. 2026. у 21:41
Коментари (0)