ЂОРЂЕ МИКЕТИЋ - Неуспешни порнићар који је уснимљен са дрогом, блокира газелу и животе стотине хиљада људи! (ФОТО)
ЂОРЂЕ Микетић,некадашњи председник београдског одбора странке Заједно познат по скандалима, данас се појавио на блокади моста Газела у Београду
Фото: Детектор лажи принтскрин
Иако скуп није био пријављен, Микетић је, као и увек, био међу првима који праве неред по граду.
Микетића народ памти по срамним аферама, укључујући ону када се појавио његов експлицитни снимак на мрежама.
Иако се труди да глуми политичара, за већину грађана Микетић је остао упамћен као човек из порно скандала!
Фото: Детектор лажи принтскрин
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)