КУРТИ ПОНОВО ХАПСИ СРБЕ: Приведен помоћник директора Канцеларије за КиМ Игор Поповић
ПО налогу Аљбина Куртија вечерас је на Косову и Метохији приведен помоћник директора Канцеларије за КиМ Игор Поповић, задужен за правна питања, који је данас у Ораховцу присуствовао обележавању годишњице страдања Срба ораховачког краја од руке злочиначке УЧК.
википедија
Поповић је приведен због своје изјаве након помена, само зато што је правим именом назвао оне који су убили 47 Срба и Рома и киднаповали више од стотину невиних људи током јула 1998. године. Истовремено, пироман Курти овим жели да изазове нову кризу на терену и Србима пошаље поруку да за њих нема ни мира ни правде.
Директор Канцеларије за КиМ о привођењу свог сарадника одмах је обавестио Брисел и захтевао његово хитно ослобађање, као и заштиту мисија које делују на простору КиМ.
О свим додатним детаљима овог случаја јавност ћемо благовремено обавестити.
Ускоро опширније
Препоручујемо
ИРАНСКИ КОМАНДОСИ ПРОНАШЛИ ПИЛОТА Ф-35: Заварали траг Американцима и ухапсили га
ИСЛАМСКА револуционарна гарда (ИРГЦ) лоцирала је и привела пилота обореног америчког ловца Ф-35 током операције потраге, јавља иранска агенција Нур њуз.
03. 04. 2026. у 16:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"САМО ЈЕ ПАЛА, КАО ПОКОШЕНА" Страшна трагедија Милоша Бојанића, преминула је у 48. години
ОВАЈ губитак је оставио неизбрисив траг на његову породицу...
03. 04. 2026. у 15:33
Коментари (31)