ОПШТА ТУЧА МЕЂУ БЛОКАДЕРИМА: Свађа на релацији Александар Кавчић - Мирослав Алексић

МЕЂУ блокадерима и онима који их подржавају сваким даном све већи окршаји! Последњи пример расула међу блоакадерима су тензије на релацији Александар Кавчић - Мирослав Алексић.

ОПШТА ТУЧА МЕЂУ БЛОКАДЕРИМА: Свађа на релацији Александар Кавчић - Мирослав Алексић

Фото: Принтсцреен

Наиме, Александар Кавчић, оснивач Фондације "Алек Кавчић", рекао је да је јавни позив посланика Мирослава Алексића из Народног покрета Србије, упућен свим политичким актерима, невладиним организацијама, а између осталог, и студентима, непринципијелан и веома неодговоран. 

Кавчић је поручио Алексићу и свим народним посланицима за које су, како је навео, на изборима 2023. гласали опозиционо настројени грађани, да се "ману ћорава посла и да већ данас потпишу захтев за расписивање ванредних парламентарних избора".

Кавчић је такође, Алексићево "сопствено истрчавање" испред остатка блокадера оценио као "злонамерно"

БОНУС ВИДЕО:

СКАНДАЛ: На РТС-у причају о геноциду у Сребреници?!?

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: Немачка главна база за производњу оружја за Украјину Чека се реакција Москве

ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве

НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.

13. 07. 2026. у 12:47

Коментари (16)

ТОС ПРОМОВИШЕ ЛЕТОВАЊЕ У СРБИЈИ: Када детаљно упознате наше прелепе планине, нема шансе да им одолите