ОХРАБРУЈУЋА ПОРУКА ВУЧИЋА НАРОДУ: У времену када покушавају да нас поколебају и споља и изнутра, важно је да знате да Србија стоји чврсто
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић сумирао је недељу за нама и поручио да Србија стоји чврсто и иде својим путем, мирно, сигурно и одговорно.
Фото: Танјуг/Ненад Михајловић
- У времену када покушавају да нас поколебају и споља и изнутра, важно је да знате да Србија стоји чврсто, да наша земља иде својим путем, мирно, сигурно и одговорно. Радимо тихо, свакога дана, за бољи живот свих наших грађана. И ништа нас неће скренути с тог пута. Чувамо мир, градимо земљу и бољу будућност и верујемо у оно што стварамо. И наравно, настављамо да се боримо увек озбиљно, одговорно и с вером у Србију - поручио је Вучић.
Препоручујемо
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ХАОС У ЦРНОГОРСКОМ ПАРЛАМЕНТУ: Прекинута седница, посланици ДПС-а опколили сто председавајућег
СЕДНИЦА Скупштине Црне Горе прекинута је данас након што је председавајући у том моменту потпредседник парламнета Борис Пејовић (ПЕС) одузео реч посланици опозиционе Демократске партије социјалиста Александри Вуковић Куч.
11. 03. 2026. у 17:06
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)