ГРУХОЊИЋ У САРАЈЕВУ: Морамо срушити Вучића и довести блокадере на власт јер они ће признати геноцид у Сребреници (ВИДЕО)
ДИНКО Грухоњић отрчао у Сарајево да понови да су Срби геноцидни, да треба склонити Вучића, а довести блокадере на власт како би се то признало.
Фото: Принтскрин
- Ја сам сигуран да се ближи крај Милораду Додику као што се ближи крај његовом ментору у Београду, то је закон спојених посуда, и оног момента када грађани и студенти сломе режим Александра Вучића мирним путем на демонстрацијама и на изборима имаћемо домино ефекат који ће се одразити и у позитивном смислу и на БиХ и на ЦГ и на цели регион - изјавио Грухоњић.
МИСТЕРИЈА НА НЕБУ ИЗНАД ТАЈВАНА: "Овакав потез кинеске војске нисмо видели у новијој историји"
ТАЈВАНСКА војска навикла је на готово свакодневно праћење кинеских ратних авиона који лете у близини острва. Понекад их је само неколико, понекад знатно више, али њихово присуство је скоро непрекидно. Због тога је изненадни прекид летова, који је трајао готово две недеље, изазвао изненађење и недоумицу.
12. 03. 2026. у 17:58
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (6)