НА ПОЗИВ БЛОКАДЕРА СА ФДУ НА УБИЈАЊЕ ПОЛИЦАЈАЦА: Надовезали се њихови обожаваоци новим позивима на убијање људи
ФДУ се огласио и позвао на убијање српских полицајаца, преносе медији, а надовезали су се њихови обожаваоци новим позивима на убијање људи.
Фото: Принтксрин
Смрт Вучићу и људима око њега је једино решење ове ситуације - написао је један терориста, док се други надовезао:
Смрт полицији, смрт Вучићу, смрт Ћациција у Ћациленду.
Подсетимо, Више јавно тужилаштво у Београду форимрало је предмет поводом претње смрћу припадницима полиције која је објављена на друштвеној мрежи Икс, на налогу "ФДУ у блокади".
Фото: Принтксрин
У датој објави наводи се "Колегинице са ФДУ су пуштене, једна од њих је на ВМА", те се у наставку поруке поручује "Смрт полицији", уз таговање локације у Савској улици, где се налази ПС Савски венац.
Предмет је достављен на даље поступање Посебном одељењу за високотехнолошки криминал ВЈТ у Београду у циљу идентификовања и процесуирања корисника овог налога, у складу са законом.
Фото: Принтксрин
ВЈТ у Београду понавља да претње полицији и напади на полицијске службенике неће бити толерисани.
Препоручујемо
БОГОСАВЉЕВИЋ ПРИЗНАО: Блокадери ишли у Берлин по мишљење, не желе везе Србије и Русије
02. 03. 2026. у 20:23
СВЕ ГОРИ НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Сирене завијају широм Израела, почео нови напад; Иран силовито удара по америчким базама (ФОТО/ВИДЕО)
ДРУГИ дан рата на Блиском истоку, пратите са нама дешавања уживо.
01. 03. 2026. у 07:31 >> 22:56
ОТКРИВЕНО КАКО ЈЕ УБИЈЕН ХАМНЕИ: Једна грешка га коштала живота, Трамп имао неочекиваног савезника
СКРИВЕН дубоко у свом бункеру, Али Хаменеи није очекивао дрзак дневни напад у самом срцу своје моћи.
01. 03. 2026. у 19:16
БИО У ПОСЕТИ ЈУГОСЛАВИЈИ `89: Ко је ликвидарни ајтолах Али Хамнеи? Историјски ОБРТ за Иран - постоје само ДВЕ опције
У АМЕРИЧКО-ИЗРАЕЛСКОМ нападу на Иран, убијен је врховни верски вођа, ајатолах Али Хамнеи док је обављао своје дужности у канцеларији у Техерану.
01. 03. 2026. у 12:45
Коментари (14)