"ОВО ШТО БЛОКАДЕРИ ПОКАЗУЈУ ЈЕ БЕС И НЕМОЋ" Брнабић: Миленко се храбро борио од првог дана терора против Србије

В.Н.

01. 07. 2025. у 10:20

ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Ана Брнабић огласила се поводом напада на народног посланика Миленка Јованова.

ОВО ШТО БЛОКАДЕРИ ПОКАЗУЈУ ЈЕ БЕС И НЕМОЋ Брнабић: Миленко се храбро борио од првог дана терора против Србије

Фото: Н. Скендерија

- Претње које добијају Миленко Јованов и његова породица, да ће им блокадери терористи доћи у кућу да се обрачунају са њима, не припадају демократском, цивилизованом друштву. Мом пријатељу, колеги и саборцу, Миленку Јованову и његовој породици желим да пружим пуну подршку, иако знам да се нимало није уплашио. Верујем да ће смислити неку опаку шалу на њихов рачун и тако их изнервирати још више. Јер Миленко је Ћаци, за разлику од њих који су наци, јер само су нацисти ишло по кућама и прогањали људе и њихове породице. Србија на челу са Александром Вучићем побеђује, а ово што блокадери показују је бес и немоћ. Освета свима онима који нису стали уз њих, а Миленко се храбро борио од првог дана терора против Србије - рекла је Брнабић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (31)

ТО ЈЕ НЕМАЧКА СРАМОТА Шредер: Ми смо криви што је Русија окупирана у два светска рата