ПОБЕДИЋЕ СРБИЈА! Вучевић: Не смемо дозволити блокадерским екстремистима да паралишу државу
БЛОКАДЕ су у Новом Саду демолирали просторије СНС, а тим поводом огласио се и председник странке Милош Вучевић.
Фото: Принтскрин
Не могу да прихвате чињеницу да им није успела обојена револуција, да им је пропао синоћни протест и изазивање крвопролића и хаоса на улицама Београда, па су и вечерас наставили са насилним блокадама саобраћајница у Београду, Новом Саду и још неким градовима у Србији.
Бесни и немоћни блокадери синоћ су каменицама гађали полицију, а вечерас каменицама гађају просторије Српске напредне странке. Је л тако замишљају вођење политике, са каменом у руци? Иживљавају се на просторијама наше странке, малтретирају грађане, малтретирају децу и породице које су блокирали у саобраћају, .. Нећемо дозволити да грађани буду таоци болесних политичких амбиција блокадера и политичких профитера и њихових антисрпских медија који све време шире лажи и позивају на братоубилачки рат! Није овде реч ни о каквој борби за права и правду, за демократију.
То су све лажне и празне приче блокадера који све насилније крше Устав и законе, тражећи да се аболирају они који су припремали државни удар. Они би да руше државу и да за то не одговарају? Неће им проћи! Неће се у Србији судити како улица диктира. Неће Србијом владари они који дају “зелено светло” за јуришнички напад на државу. Не смемо дозволити блокадерским екстремистима да паралишу државу и изазову насиље ширих размера, јер им је то недвосмислено једини циљ.
Захтевамо од надлежних органа да у што хитнијем року реагују и да грађанима омогуће нормално функционисање. Стоп насиљу! Стоп насилницима! Победиће Србија!
Препоручујемо
БЛОКАДЕРИ ТЕРОРИСТИ БЛОКИРАЛИ ГАЗЕЛУ: Праве тотални хаос и малтретирају сав народ
29. 06. 2025. у 21:54
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)