ПРИЗИВАО ВУЧИЋЕВУ СМРТ: На протесту у Београду и Јово Бакић
НА протест у Београду стигао је и Јово Бакић.
Фото: Принтскрин
- Мурат мора пасти на Видовдан - рекао је раније Бакић.
Мурат је 1389. на Видовдан, убијен у Боју на Косову, а ово није први пут да Јово Бакић призива смрт Александра Вучића, овог пута речима да он „мора да доживи исту судбину“.
- Народ се буни против Мурата и Мурат мора пасти. Онај који хвали Мурата, а Мурат је дошао овде као окупатор, мора очекивати и његову судбину. Морамо стално вршити притисак, Мурат мора бити под сталним притиском, кад дође тренутак он ће пасти, али ми морамо бити ту иза њега, дисати му у врат - казао је он.
Фото: Принтскрин
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НА ПРАГУ НОВА ОДЛУКА О ПОВЛАЧЕЊУ ПРИЗНАЊА ТЗВ. КОСОВА: "Одлука о признању лажне државе донета је противно вољи већине грађана"
Општински одбор Демократске народне партије у Никшићу најавио да ће упутити званичну иницијативу за доношење декларације о стављању ван снаге одлуке о признању самопроглашене државе Косово.
27. 07. 2026. у 15:35
ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда
НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.
24. 07. 2026. у 16:00
КАМЕРА ОСТАЛА УПАЉЕНА: Побегао од медведа на Тари на дрво, а онда га је угледао одоздо (ВИДЕО)
НА ПЛАНИНИ Тара љубитељи природе су недавно, приликом шетње, срели медведа, објављено је у Фејсбук групи "Љубитељи планине Таре".
26. 07. 2026. у 12:14 >> 13:15
Коментари (7)