ВУЧИЋ О ВЕЛИКОМ ГЕСТУ БИН ЗАЈЕДА: Први пут је лично дошао у хотел по свог госта, лично ме возио у свом аутомобилу до своје палате
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић проментарисао је велики гест шеика Бин Заједа према њему јер је лично дошао у хотел по свог госта.
Фото: Инстаграм принтскрин/buducnostsrbijeav
- Посебно сам срећан, први пут је дошао у хотел по свог госта лично, ушао у хотел, лично ме возио у свом аутомобилу до своје палате, вратио ме својим колима до хотела, то је огормна част за Србију, није част само за мене као председника. - поручио је Вучић.
Препоручујемо
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.
28. 01. 2026. у 07:48
ВОЈСКА НА УЛИЦАМА ПЕКИНГА Кина у фази унутрашњег обрачуна: Хапшења у врху армије за издају у корист САД (ВИДЕО)
КИНА се суочава са једним од најтежих тренутака унутрашње политичко-безбедносне нестабилности у последњој деценији.
28. 01. 2026. у 07:00
САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића
Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.
28. 01. 2026. у 12:38
Коментари (0)