ШЕШЕЉ О БОРАВКУ У ЗЕНИЧКОМ ЗАТВОРУ: Добио сам 15 удараца пендреком по леђима
ГОВОРЕЋИ о сукобима са полицијом, председник СРС др Војислав Шешељ изјавио је да су га тукли само у зеничком затвору.
Фото: В. Данилов
- Нисам хтео ништа да радим. Добио сам 15 удараца пендреком по леђима и ниједног јаука нисам испустио - рекао је Шешељ за ТВ Б92.
Каже да је тиме стекао огромно страхопоштовање код криминалаца и свих робијаша.
- Први пут су видели да је неко отрпео све батине, велико батинање, а да ни јаука није пустио - рекао је Шешељ.
Додао је да је могао да направи побуну у затвору, али да није хтео да се други робијаши излажу ризицима, поготово они са мањим робијама.
Препоручујемо
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)