БРНАБИЋ: Свашта смо чули од ректорског колегијума, осим осуде бруталног напада на студенте! (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИЦА Скупштине Ана Брнабић рекла је да је потребно поставити питање Универзитету у Београду шта ће бити са младима који сад намеравају да упишу факултет.
Фото: Принтскрин
- Сада ректор прича о томе да би требало да се дозволи пријемни испит. Пријемни испит је такође испит, испит на факултету и у згради факултета. Како је сад одједном могуће да организују испит? - питала је Брнабић на РТС.
Истиче да блокада факултета не постоји када се ради о парама од нових студената.
- Има ли испита или нема испита? Пријемни испит је испит - казала је она.
Свашта смо чули од ректорског колегијума, осим осуде бруталног напада на студенте, додала је она.
- Желела бих поново да позовем ректора Ђокића и проширени Ректорски колегијум да осуде бруталан, нацистички, фашистички напад на студенте који желе да уче само зато што имају различито мишљење и ставове од ових блокадера - рекла је Ана Брнабић.
Препоручујемо
"НАПУСТИ ПОЛИТИКУ ЈУЧЕ" Пипер: Послушајте великог "легалисту" Милоша Јовановића
05. 12. 2025. у 08:33
"ПРЕСЕДАН КОЈИ ИЗУЗЕТНО ЗАБРИЊАВА" Министар Ђурић о срамној пресуди Андријани Нешић
05. 12. 2025. у 07:33
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (23)