НАРОД БЕСАН НА БЛОКАДЕРЕ: Да се ово догодило у Скандинавији прошли би невероватно лоше (ВИДЕО)

ЈЕДАН од суграђанина прокоментарисао је колико је тачно било блокадера фотељаша на Бранковом мосту и шта би се са њима догододило у Скандинавији, да се тамо одлуче на малтретирање грађана.

НАРОД БЕСАН НА БЛОКАДЕРЕ: Да се ово догодило у Скандинавији прошли би невероватно лоше (ВИДЕО)

Фото: Новости

- Знате како, ја сам био пре два сата, баш пре него што су отишли до Бранковог моста и пребројао сам их да видим колико их има, тачно сам пребројао негде око 800 заједно са свим новинарима и ТВ екипама. Ово је срамота шта се ради у овој нашој отаџбини. Ја сам повратник из Шведске, и ови блокадери кад би ове ствари радили тамо у Скандинавији мислим да би прошли јако лоше - поручио је суграђанин.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

УКРАЈИНА ЈЕ ПАЛА НА КОЛЕНА: Стигао ултиматум који не смеју да одбију

УКРАЈИНА ЈЕ ПАЛА НА КОЛЕНА: Стигао ултиматум који не смеју да одбију

ЛИДЕР пољске опозиционе партије Право и правда и бивши премијер Пољске Јарослав Качињски поручио је да Украјина не може бити примљена у Европску унију док не одбаци политику величања Степана Бандере, Украјинске устаничке армије и Организације украјинских националиста.

05. 07. 2026. у 07:22

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (5)

ФИКСНЕ ПРОТЕЗЕ КОД ДЕЦЕ И ОДРАСЛИХ: Први корак ка здравом и лепом осмеху