ЧУЛА САМ ДА СТУДЕНТИ ТРЕБА ДА СЕ ПОМЕРЕ ИЗ ПАРКА, ЈЕР ПРИПАДА СВИМА Брнабић: А факултети не припадају свима?

Новости онлине

27. 05. 2025. у 12:25

ПРЕДСЕДНИЦА Народне скупштине Ана Брнабић одржала је конференцију за медије на којој је, између осталог, говорила и о блокираним факултетима.

ЧУЛА САМ ДА СТУДЕНТИ ТРЕБА ДА СЕ ПОМЕРЕ ИЗ ПАРКА, ЈЕР ПРИПАДА СВИМА Брнабић: А факултети не припадају свима?

Фото: Танјуг/Владимир Шпорчић

- Чула сам да студенти који желе да уче треба да се помере из Пионирског парка, јер парк припада свима. А факултети не припадају свима? Па не би они били у Пионирском парку да су могли да буду на својим факултетима. Него, ви можете да блокирате и 15 дана РТС, који такође, припада свима и можете да блокирате све факултете, који такође припадају свима, али студенти који само желе да уче не могу да буду у Пионирском парку, да би били видљиви и ником не би сметали и тражили само оно што је нормално у свакој цивилизованој земљи, а то је да се поштују њихова Уставом загарантована права - рекла је Брнабић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ЕКСПЛОЗИЈЕ У ДУБАИЈУ, ДОХИ, ТЕЛ АВИВУ: Иран потврдио смрт Хамнеија (ФОТО/ВИДЕО)

ИЗРАЕЛ и САД извеле су напад на Иран. У Техерану су одјекнуле детонације, а касније су чуле и у другим местима. Како је речено, циљ напада је елиминисање непосредних претњи које долазе од иранског режима. Операција би, према писању медија, могла да траје неколико дана. У целој земљи проглашено ванредно стање. САД су операцију назвале "Епски бес".

28. 02. 2026. у 10:41 >> 22:21

Коментари (38)

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Иран се повлачи са Светског првенства у фудбалу?! Ево ко ће га заменити!