ШЕШЕЉ ОБЈАСНИО СВЕ: Шта је циљ француско-немачког нон-пејпера?
ЗАМЕНИК председника СРС Александар Шешељ наводи да је циљ француско-немачког нон-пејпера, који отвара питање унутрашњег преуређења Босне и Херцеговине, што је покушај нарушавања уставне позиције Републике Српске, али и целокупне архитектуре Дејтонског споразума, додатна дестабилизација региона и додаје да је у питању мешање у унутрашње прилике.
Фото: ЕПА/ LUDOVIC MARIN
- Стављају до знања шта хоће и шта мисле, али никада не можете да видите шта они траже јер нема потписа - каже Шешељ.
Он објашњава да су они одлучили која странка им одговара, а која не, па су одлучили да се једној од странки мора окончати власт увођењем санкција и прогањањем.
- СНСД стоји чисто на бранику одбране надлежности, интегритета, и уставног положаја Републике Српске, што друга страна не ради, односно спремна је на трули компромис који би водио ка унитаризацији Босне и Херцеговине - изјавио је Шешељ за Курир ТВ.
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
РАДАШИНОВА СНАЈА У КУПАЋЕМ: Попрсјем одушевила мушкарце
ГЛУМИЦУ Ану Сакић упознали смо као Ингрид у серији "Село гори, а баба се чешља", а једном је показала како изгледа у природном издању, без ичега на свом лицу.
01. 01. 2026. у 09:15
Коментари (0)